Znajomosc ustawy prawo zamowien publicznych

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze posiadamy obecnie o nim jedne informacje oraz wyrobione zdanie. Ale jak to obcuje z każdym kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się przybyć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe pułapki i wprowadzamy się w ciasne i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub innego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w życie. Bardzo przyjemny etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną wiedzę a od okresu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedyne błędy, zdobywamy doświadczenia i przeskakujemy na dodatkowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w rutynę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym czasie idzie gdy po maśle. Nasza umiejętność jest jeszcze większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i odpowiednią radą możemy wykonywać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Wiedzy w prawdziwej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, których nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

nvmv

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z zespołem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe i te zwykłe też. A gdy od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest oczywiście to, że potrafimy mieć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na pamięci, dowiemy się, biorąc system w posiadanie także traktując go, aż do pobrania mistrzostwa.