Wyposazenie gastronomii wyprzedaz

Choć “mała gastronomia” z firmy brzmi raczej ciepło i niegroźnie, to potrzeba wiedzieć, że nawet najmniejszy sklep nie obędzie się bez podstawowych sprzętów, które trochę kosztują. W co inwestować, a z czego czynić Oto krótki poradnik dla młodej kawiarni:

 

1. Ekspres ciśnieniowy – nawet do najładniej urządzonej kawiarni nie przyjdą klienci, jeśli kawa nie będzie świetna. Ekspres to przyczyna oraz nie warto na nim oszczędzać, choć czasem udaje się kupić dobry, używany sprzęt.
2. Witryna chłodnicza – klienci chętniej kupią ciasta, gdyby będą widzieć, że wyglądają apetycznie i kusząco zza witryny. Warto postawić ją obok kasy, wtedy mężczyźni będą kupować chętniej.
3. Stoły i stoliki – to oczywiście podstawa. Mały dom nie potrzebuje znacznej liczb mebli, to tutaj możesz zaoszczędzić.
4. Talerze i sztućce – obowiązkowo! Wybierz takie, które nie będą obniżać się w zmywarce.
5. Młynek do kawy – świeżo zmielona kawa to podstawa!
6. Lampy – koszt duży, tylko dobrych lamp nie trzeba będzie podawać, a później nie będziesz wielu inwestować.
7. Piec – do pieczenia ciast rzecz jasna. A do pieca przyczynią się oczywiście foremki na wypieki.
Mała gastronomia wyposażenie to a nie tylko wymienione wyżej sprzęty. Niektóre kawiarnie oferują także śniadania, dlatego może sprawić się patelnia grillowa lub grill elektryczny do zapiekania przepysznych tostów. Drogie są i elementy wystroju, a przy małym pokoju nie warto szaleć przy zakupach, bo wnętrze będzie przytłoczone. Czasem wystarczą odpowiednie meble, które same mają ozdobę, do ostatniego każdy tematyczny obraz czy zdjęcia i ewentualnie menu w atrakcyjnej ramce. Minimalistyczny wystrój przy małym wnętrzu to kwestia kluczowa. Przyczynił się także stojak na wieszaki, natomiast jeśli zależy nam na prawdziwszej odległości, można po prostu rozwiązać na granicy ładne haczyki, w niniejszy rozwiązanie kurtki nie będą posiadać dodatkowego miejsca. Warto mieć o tym, że sporą ilość sprzętów możemy po prostu odkupić, trzeba ale zawsze sprawdzić stan używanych rzeczy.