Urzadzenie diagnostyczne texa model axone 3

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/posnet-mobile-hs-ej.htmlPosnet Mobile HS EJ - kasy fiskalne Polkas Kraków

Czym stanowi kolposkop?

Kolposkop to coraz bardziej atrakcyjne urządzenie diagnostyczne znajdujące zastosowanie podczas badań ginekologicznych. Stanowi ono wyspecjalizowanym narzędziem, które dzięki połączeniu doskonałej klas układu optycznego ze określonym współosiowym oświetleniem daje możliwość dokładnego zbadania intymnych części ciała kobiet, narażonych na zaatakowanie przez groźne schorzenia. Za pomocą kolposkopu można wziąć nawet 400-krotne powiększenie obrazu.

Kolposkop dodatkowo jego wykorzystanie

Kolposkop bierze się do kolposkopii, czyli badania powierzchni szyjki macicy wraz z kanałem, a i pochwy i sromu w końca wykrycia zmian, które potrafiły informować o przedklinicznych postaciach raka szyjki macicy. Rozlicza się, że dokładność diagnozy stworzonej przez kolposkop wynosi od 79 do niemal 97%, w zależności z jego kształtu.

Jak wskazuje badanie kolposkopowe?

Kolposkopia jest bezbolesnym badaniem prowadzonym gdy pacjentka leży na fotelu ginekologicznym. Na indywidualnym początku badania lekarz zakłada pacjentce specjalny wziernik samotrzymający, który umożliwia uwidocznienie pochwowej części szyjki macicy. Po jego zamocowaniu, do pochwy zaczynany jest wziernik o przezroczystych ścianach, za pomocą którego bada się ściany pochwy i powierzchnię szyjki macicy w znaczącym powiększeniu, przy intensywnym oświetleniu. Kolposkop za pomocą kamery umożliwia rejestrowanie pytania i analizowanie go na dodatkowym ekranie, a też zapisywanie i dawanie dla pacjentki, kiedy także do celów przygotowania dokumentacji medycznej i postawienia diagnozy.