Systemy odpylajace

Każda hala produkcyjna generuje ogromne liczbie pyłów, kurzu także innych mikroskopijnych zanieczyszczeń. Stanowi wtedy wyjątkowo drażliwe dla gości, zwłaszcza jak są nieświadomi zagrożenia, jakie ich otacza. Praca przez 8 godzin w takich warunkach że w efektach prowadzić do właściwych chorób zwłaszcza górnych dróg oddechowych.

dissolverZobacz naszą stronę www

 

Ilość dopuszczalnego zapylenia
W ruchu z ostatnim wszystkie przedsiębiorstwo bawiące się masową produkcją powinno mieć systemy odpylające. Ilość dopuszczalnego zapylenia regulują przepisy BHP. Pomimo takich regulacji, wciąż nagminnie nie są one przechowywane, i ludzie funkcjonują w kiepskich warunkach. Komponują się na takie warunki ze powodu na obawy przed utratą pracy. Przy produkcji m.in. mebli, zapylenie spowodowane obróbką płyty wiórowej stanowi mocno szkodliwe, ponieważ poza mikroskopijnymi zanieczyszczeniami są tam także substancje szkodliwe dla własnego organizmu. Choroby, które sprawia trwanie w nadmiernym zapyleniu, są bardzo bolesne w działaniu także utrudniają funkcjonowanie. Proszę wyobrazić sobie osobę, która pali jednego papierosa raz na 8 godzin, a wtedy osobę, która zajmuje przez 8 godzin w zapylonym pomieszczeniu. Czyje płuca są w niższym stanie Czy tylko palenie zabija?
Montaż systemu odpylania
Dedusting poland, czyli nasze spółki cieszące się montażem systemów odpylających mają oddziały w jakimś większym mieście. Niestety systemy te zawsze nie są często przydatne w fabrykach i magazynach, co jest niezgodne z prawem.
Czy rzeczywiście warto ryzykować zdrowie naszych gości, którzy bardzo pracują, aby utrzymać swoje rodziny, dzieci, domy? Czy warto narażać się na szerokie kary finansowe, które kładzione są za nieprzestrzeganie przepisów BHP? Teraz nie warto koszt montażu systemów odpylających, nie jest aż tak duży, aby rekompensował w jakiś sposób utratę wyżej wymienionych wartości. Jest toż inwestycja tak właściwie jednorazowa, która da korzyści zarówno pracodawcy, jak również pracownikom.