System sprzedazy sklep spozywczy

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został opracowany, licząc na spraw kadry zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Prawe i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to istotne wyzwanie. Korzystanie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do jednych analiz i reklam zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać jest przyjazne narzędzie, zezwalające na skuteczną pracę na wszelkich stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy okazję całościowo wdrożyć najnowocześniejsze lekarstwa na całe okresy w przedsiębiorstwie. Czerpiąc z planu jesteśmy szansę w postępowanie różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, kończąc na żądaniu. Poprzez szereg wielkich możliwości program zbiera się w dowolnego rodzaju sieciach sprzedaży, umieszczających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale sprawdza się oraz w lokalnych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej daje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/ksiazka-przychodow-i-rozchodow-program/Książka przychodów i rozchodów program - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

W jego skład wchodzą inne elementy:

wysoki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego poleceniem jest prowadzenie, projekt centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on i za jak najdłuższe wykorzystanie warunków prowadzenia kampanii gospodarczej.

Program posiada także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie ma umożliwić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada także wiele udogodnień dla konsumentów. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla klientów, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.