Sklep miesny jbb

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_elzab_omega/

Wizytówką sklepu mięsnego, albo też sklepu przejmującego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Są więc ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały zaopatrzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoce ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?
Przede wszystkim pozwalają także na proste jak i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale dodaje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Przecież w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich ustawiania w sytuacji programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie
Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w:
– zakładach mięsnych,
– handlu spożywczym,
– sklepach specjalistycznych,
– gastronomii,
– sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została stworzona z najdoskonalszej klasie materiałów, i konkretnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na usprawnienie rzeczy do właściwego produktu. Dodatkowo wyposażona istnieje w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.