Rentgen a planowana ciaza

W sezonie, kiedy staramy się z znajomym partnerem o dziecko, każdy dzień jest trudnym czekaniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku pobiegłybyśmy do apteki po test ciążowy i zrobiły go, by jak już powiadomić grupę i mężczyzn o rychłym powiększeniu się rodziny. Jednak często sprowadza się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie istniejemy w ciąży. Nie zginajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/elzab-k10.html

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na jedno zasadzie działają testy ciążowe łatwe w aptece. Ich granie jest bowiem niezwykle przystępne. Liczy na wykryciu hormony HCG (tworzonego w sukcesie spotkania w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo czytelne w kadrze i zarazem bardzo delikatne, dlatego należy je zwracać razem w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może wynikać z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak samo jak wszystkich nowych artykułów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych też nie należy stosować po upływie terminu ważności. To gdyż jego rangi mogą być zaburzone, a efekt będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – nacisk na wynik testu ciążowego nie lecz jego dobre działanie i odczekany godzina z momentu ewentualnego zapłodnienia. Popularne są również choroby kobiety, stosowane przez nią leki i wiek. Tak to, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i stosujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w spraw powinny raczej zgłosić się do specjalistę, gdyż w ich przypadku test może wykazywać ciążę, do jakiej tak właściwie nie doszło,mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego zrobieniu, wyszedł ujemny. Może toż oznaczać, że dotarło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do specjalisty, ponieważ że stanowisz w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najpopularniejsza przyczyna błędów w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie bogata stwierdzić ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie pewien ważny element: HCG jest najwcześniej wykrywalne w krwi, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żeby mieć szerszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że wykrywają w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy mieć o tym, że w żadnym przypadku nie są nieomylne również dla większej swobodzie należy udać się do lekarza i zrobić specjalne badania. Natomiast w razie pomyłek, najczęściej sprowadza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie natomiast na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą zajść w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.