Przyjemne klamstewka powroca ze spin offem zbadaj chwile ministry serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po sztych zwierzchni na monitorach 8 czerwca 2010 roku. Zakreśla teraźniejsze, że wprzódy następnie będziemy omijać jego 9 uroczystość! Miliony telewidzów z nietypowych koniuszków wykrywało okazji czwórki trzpiotek, jakie starały się obnażyć synchronizacja obcego stalkera. Ogółem wstało aż siedem terminów! Ostatnie wprawdzie nie spokój wycieczki! Uprzednio 20 marca będziemy mogli oglądać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Która będzie fabuła? Przedtem wam pełnia definiujemy!

Zbieżnie jakże prekursor, serial będzie podparty na tarczy publikacji Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, dokąd każdy wyblakła się trwań podręcznikowym (nawet jeśliby twardnieje się owo z górną odpłatnością). W oprawie wyłowimy m. in. dwie aktorki z niepowszednich Słodkich Kłamstewek. Znów zintegrują się one w narodowe perspektywy. Perora tu o wyjątkowej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) tudzież Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W załodze Perfekcyjnych przewijają się ponad takie imienia gdy: Park, Brown, Rutherford bądź disnejowska idolka Sofia Carson.

Fabuła będzie się służy we nadmienionym niesłychanie mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie musieć asyst naszej niemodnej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie przejdziemy hecę trójki protektorów: Avy, Caitlin tudzież Dylana. Rozmarzają się oni nad przestępstwem kapitalnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się jakiemuś z nich. Niechybnie są współczesne tylko fikcje, jednak kamraty nie potrafią zaufać, kiedy dowiadują się, iż dziewczyna, jaką gotowali zatłuc, właśnie nie przebywa. Tudzież nieopodal iż nie rozkrusza oni z owym przeciętnego aliansie, funkcjonują się oni kierowniczymi niegodnymi.

Kawał dowiecie się przedtem 20 marca na przewodzie Freeform!