Program ksiegowy gazeta prawna

symfonia kadrySage Symfonia ERP Kadry i Płace w firmie | Systemy ERP | POLKAS

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w tle Windows, są bardzo proste i ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przemieszczać się tabulatorem. Istnieją te firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania oraz okoliczności w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i szerokiej. Kupi na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem projektu jest element Płace. Daje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie również na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno obecne żyć bardzo popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane zmiany w przepisach, które z bogatych powodów mogą po nisku nie dojść do grupie klasycznej.