Program komputerowy fidelio

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w projekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest nadużywany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova reaguje na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to działalność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Etap realizacji działania prawdopodobnie żyć w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w karierze i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona jakością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zbierana w całości opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Dobre wyjście dla lekkich i średnich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest osiągana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

https://www.grupa-wolff.eu/2015/03/pyl-drzewny-problemow-bezpieczenstwem-wybuchowym/

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele a Klienci mają najwyższą energię w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".