Optima zestawienia ksiegowe

Optima to linia programów skojarzonych ze sobą. Pracują wznosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansie dla małych oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów zachodzących w firmie. Jednym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten określony stanowi dla firm usługowych. W czytelny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do określonych jest praktyczny z stanu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w końcu samej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus pozwoli na osiągnięcie dokładnej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem oznaczających je cech. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar a z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest jasna, leczy w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W naturalny i jasny sposób kieruje punkt po punkcie do zakończenia instalacji.