Oprogramowanie firmware

Stosowane dziś oprogramowanie biznesowe wymaga legalnej wersji systemu operacyjnego z części Windows i pozytywnego, odpowiednio mocnego komputera. Nawet możliwości nie wymagające instalacji, zarabiające w chmurze, a postępujące w okienku przeglądarki internetowej nie zadowolą się 512 MB pamięci operacyjnej.

W pozycji, gdy inwestor nie chce bronić się niewolnikiem ciągłych aktualizacji sprzętu komputerowego, z uwagą odwiedza mu program cdn klasyka. Jako widać jedyny na placu działa pod systemem DOS, aczkolwiek nie świadczy to, ze jego możliwości zakończyły się 30 lat temu. Aplikacja buduje się z trzech podstawowych modułów: magazynowo- fakturującej, która może obsłużyć nawet ogromny magazyn, kadrowo-placowej, wspierajacej politykę zarządzania zasobami przyjaznymi i ewidencję czasu produkcji oraz finansowo-księgowej, obsługującej każdą sytuację prowadzonej księgowości. Bez problemu współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, kasami i drukarkami fiskalnymi, drukując paragony i urządzeniami fakturującymi SET. Za jego pomocą można robić dowolną ilość magazynów i rozliczać produkcję w oparciu o zdefiniowane receptury. System umożliwia wystawianie, rozliczanie oraz księgowanie faktur zaliczkowych. Z usługą programu cdn klasyka można stosować różnorodne schematy upustów i cenniki indywidualnie dla wszystkiego z partnerów, tak żeby przygotowywane dokumenty zawierały dobre ceny.
Oprogramowanie prowadzi rejestrację zamówień od odbiorców, a nawet umożliwia automatyczną rezerwacje towarów, co stanowi szczególnie przydatne przy szybko rotującym magazynie. W pozycji wykorzystywania pojemników zwrotnych za jego usługą można liczyć opakowania kaucjonowane. Aplikacja współpracuje z rożnymi drukarkami, gdzie możliwy jest wydruk kultur i kodów kreskowych.
Program posiada także 45 000 użytkowników w wszystkiej Polsce. Gdyby z każdego względu jego szanse zaprezentowały się niewystarczające, dystrybutor COMARCH przewiduje aktualizację do najróżniejszych wersji oprogramowania, z zastosowaniem nawet 40% rabatów. Sam proces jest prawie niezauważalny dla klienta, a wszystko wykonywa się za pomocą Comarch Asysty.