Odpylacz pulsacyjny

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w strukturze worków filtracyjnych z różnych przedmiotów a o różnym wymiarze i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym żyje kłopot z czarnym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle rozpowszechnione - filtry modułowe, które brane są szczególnie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra wypełniają swoją wartość oraz przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej ofercie posiadamy także wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak i lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się wielką powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do suchych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z wskazówki na własną sieć są ogromną powierzchnię filtracyjną.

http://krajalice-pol.pl/post/rozdrabniacz-do-warzyw-elektryczny.html

Znacznie duża skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiedz o naszej możliwości można zdobyć na krajowej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są łatwe w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej jednostce wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, zaś w momencie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.