Odpylacz io 600

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w kwestie worków filtracyjnych z drugich towarów również o nietypowym kształcie oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim występuje problem z czarnym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które traktowane są głównie w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo realizują naszą wartość oraz przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej ofercie mamy również wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak oraz małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racje na indywidualną budowę posiadają długą przestrzeń filtracyjną.

Dużo szeroka gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo danej o swej możliwości można osiągnąć na lokalnej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są proste w grup przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w okresie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.