Obowiazki na miejscu pracy technika administracji

W swej możliwości dostają się jedynie oryginalne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona sztuki oraz ergonomia obsługi są tu na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają formę i ciągły postęp w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również skomplikowane także bardzo pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie a pełnymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i magazynują je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym narzędziem do wykonywania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu ogromniejszych liczbie suchego materiału z ogromnych przestrzenie. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Angażujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i piszemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.