Krajalnica maga 612p cena

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do konkretnych jak sery. Dobre tematy i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zajęcie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu nowy gość że stać już wdrożony w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do dokonania w niedługim okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób towarów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie kieruje się z wielu czynników, które potrafią zostać nazwane w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.