Krajalnica czarna

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka formę oraz swoja cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez naszego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest względnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do krojenia przede każdym innego sposobie wędlin i ciała, a z przeznaczeniem prawdopodobnie istnieć brany też do pisania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest zwinna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sum bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i przygotowane z tak trwałych, łatwych w sprzątaniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Wszystek odcinek tego urządzenia, jaki posiada jakąkolwiek relację z żywnością, jest sporządzony z tematów nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz nosił tego tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią artykuły do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać narzędzie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".