Krajalnica 612pt

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również wygodne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasie Krajalnica została wykonana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Produkty z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie są dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich żywotność. Kolejne elementy zostały stworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest i wyposażona w profesjonalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale gdy znajduje się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.