Ekran dotykowy z wyswietlaczem htc desire 310

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na krótką i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo popularny organizm na zbytu gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w działalności kelnerom również tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

multivac c500

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych oraz długich szkoleń, a bardzo łatwa forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z wielką ofertą funkcji, znacznie dobrze sprawdzi się w nie tylko w średnim, pojedynczym lokalu, lecz także w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi daleko sprawnym systemem, jaki wejdziemy na zbycie. W relacje od profilu lokalu, albo istnieje toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy również efekcie jaki tworzy. W relacje od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest kontakt do pełnych opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z planami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.