Dotacje na rozwoj firmy lodzkie

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny sklep w kajecie. W tym jednym, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Lecz jego biznes nie był tylko produktów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne być kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

szkolenia warszawaSzkolenia Warszawa | Szkolenia otwarte BERNDSON ♚ PREMIUM

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, sam z najpełniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i świadczony przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz materiałów. Podaje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i razem mają doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pewnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.