Dobry psycholog w krakowie

Szukasz dobrego psychologa w Krakowie ?. Masz problem z sobą lub bliską osobą i wiesz, że potrzebujesz fachowej pomocy. My pomożemy Tobie pomóc sobie – każdy psycholog, dla którego zawód nie jest jedynie sposobem zarabiania pieniędzy musi postawić sprawę uczciwie – to od klienta zależy rozwiązanie trudności. Fachowa pomoc i zwyczajne ludzkie zrozumienie ze strony psychologa mogą być katalizatorem zmian w Twoim życiu. Jeśli masz trudności w pracy, z małżonkiem, dzieckiem, często ogarnia Cię niechęć i przemęczenie, nie wiesz co dalej – porozmawiaj z psychologiem.


Wartość pomocy terapeutycznej znana jest od ponad tysiąca lat – żyjący w IX wieku n.e. Ali al Tabari, autor pierwszej arabskiej encyklopedii medycznej, jako pierwszy wskazał jej znaczenie. Metody prowadzenia terapii psychologicznej są różne. Indywidualna, rodzinna, grupowa. Jej celem jest uświadomienie problemów danej osoby lub osób i wspólne odnalezienie rozwiązania. Istnieje wiele metod podejścia do psychoterapii – od klasycznego freudowskiego, przez o współczesne szkoły z zastosowaniem neurolingwistyki i socjoterapii, po podejście systemowe.

Chociaż nie dotyczy to każdego, odsuwane, tłumione problemy mogą spowodować poważniejsze konsekwencje. Depresje, lęki, nerwice, zaburzenia osobowości, a nawet schizofrenia – to realne zagrożenia dla osób, które żyją w ciągłym stresie i strachu. Wielu chorym psychicznie byłoby znacznie łatwiej, gdyby poszukali pomocy wcześniej. Oczywiście nie dotyczy to każdej osoby z problemami, ale jest to możliwość z którą powinno się liczyć.

instalacje przemysłowe kraków

Dobry psycholog to przede wszystkim człowiek, dopiero potem fachowiec. Nie wszystko da się ująć suchymi kategoriami i tabelami, przede wszystkim należy słuchać.