Comarch xl edi

Program comarch xl stanowi wówczas rozbudowany system klasy ERP wspomagający i upraszczający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest podejmowane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do poważnych firmy posiadających wiele oddziałów na wszelkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej sfery są znane w innych dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia i zarządzanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny oraz zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz wydawanie informacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl określam się bardzo rozbudowanymi danymi i korzysta budowę modułową. Służę to olbrzymie możliwości tworzenia rozwiązania dostosowanego do dużych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w działy, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System firmy comarch jest dostosowywany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest dokładną analizą całych procesów a i potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie umożliwia na osiągnięcie maksymalnej wydajności w tle. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję i system w projekcie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa kiedyś w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie odczuwa konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwolą one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Tworzenie nowych wersji technologicznych kupi na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zjadany w ponad 5000 biur w pełnej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa oraz automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane