Home Bez kategorii Comarch erp optima detal

Comarch erp optima detal

8 listopada 2017
Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na pomysł ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to klasyczne narzędzie dla słabych i małych firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat
Program ten potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprace z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego zrozumiałe są w nim drugiego sposobu urządzenia do raportowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament
Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można pobrać nie tylko wstęp do jego pierwszych oraz zaawansowanych funkcji, ale i do pomoce technicznej, która pozwala rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań przystosowanych do dużej dziedziny a firmy. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima pewnie nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych pionów i całej firmy, a także przyczynić się w niski sposób do powiększenia jej wyników.

Demo
Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online albo i z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż szalenie istotne, gdyż dzięki temuż mocna rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego właśnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.

You may also like