Comarch erp optima detal

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na pomysł ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to klasyczne narzędzie dla słabych i małych firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat
Program ten potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprace z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego zrozumiałe są w nim drugiego sposobu urządzenia do raportowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament
Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można pobrać nie tylko wstęp do jego pierwszych oraz zaawansowanych funkcji, ale i do pomoce technicznej, która pozwala rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań przystosowanych do dużej dziedziny a firmy. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima pewnie nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych pionów i całej firmy, a także przyczynić się w niski sposób do powiększenia jej wyników.

Demo
Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online albo i z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż szalenie istotne, gdyż dzięki temuż mocna rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego właśnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi informacją wysokiej jakości oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.