Aplikacja dla rowerzystow android

Obecnie prawie wszystek typ na świecie posiada smartfona. Ich niewielka opłata i łatwa dostępność sprawiła, że stawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich użyteczność a zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, że ten rodzaj telefonu komórkowego jest używany także jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza kiedy istniejemy w podróży, a sława i ciężar naszego towaru nie zezwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w obecny styl, by jednym kliknięciem przejść dostać się do ulubionej aplikacji bądź te z łatwością różnić się z współpracownikami i przyjaciółmi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się wrażeniami z wycieczce na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najatrakcyjniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej cecha liczy na tym, iż w sezonie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest dostępna do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych funkcji.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa jeszcze do postępowania w systemie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie korzystnego dla nas rodzaju drogi w współzależności z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość ustawienia na system marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy podróż do domu, lecz jeszcze wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest wtedy wówczas wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na chwila większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: kobiety nie dominujące w całym stopniu językiem angielskim mogą posiadać kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to jedynie kropla w morzu dodatków przygotowanych w stanie większym bądź niższym z propozycją o rowerzystach. Także o ile stanowienie ich każdych jest jak wysoce zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może okazać się bardzo cenne w dalszym użytkowaniu roweru.