Akcesoria dla dzieci w the sims 3

Małe dziewczynki uwielbiają się przebierać za księżniczki. Kochają upodobniać się do swoich drogich stron z bajek. Kolorowe sukienki, piękne, lśniące buciki i dokładnie odpowiednia fryzura, to atuty, które wyróżniają każdą małą księżniczkę.
Małe dziewczynki oglądają bajki, w jakich pojawiają się postacie różnych księżniczek. Starają się do nich upodobnić nie tylko pod względem wyglądu lecz jednocześnie pod względem zachowania.
Najogromniejszą popularnością bawią się księżniczki z pięknych filmów Disneya, a wśród nich Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Roszpunka, Śpiąca Królewna Aurora czy Roszpunka. Rekordy popularności bije również bajka Kraina Lodu, która dotyczy historię dwóch sióstr Anny i Elzy, z których jedna jest dana magiczną mocą lodu.
W interesach odzieżowych można znaleźć duży wybór ubranek i akcesoriów dla niemowlęta, dzięki którym dziewczynki mogą spełnić naszą wymarzoną kreację. Widoczne są sukienki, spódniczki, bluzeczki, bolerka oraz cały szereg akcesoriów. Wśród nich do niezwykle prostych można zaliczyć spinki dla dzieci, opaski do włosów, gumki, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki.
Wymarzone stroje księżniczek można również zlokalizować w zakładach z używaną odzieżą. Można tam znaleźć wspaniałe gry w dużo małych cenach. Włożenia w składach z odzieżą używaną bardzo często przydatne są na wartość w bardzo niskich cenach. Wystarczy jedynie odrobina wyobraźni oraz skromne umiejętności krawieckie, a dzięki nim czyń z second handu stanie się prawdziwą kreacją.
Nie jedynie dzieci, lecz jednocześnie dorośli poszukują inspiracji odzieżowych w marketach z używaną odzieżą. W takich miejscach można odnaleźć istne perełki. Osoby, które mieszkają się prowadzeniem sklepów z odzieżą używaną wskazują, iż w ich wyborze nierzadko można spotkać kreacje znanych światowych producentów. Można chodzić nie tylko samych strojów, ale jednocześnie wspaniałych dodatków, takich jak torebki, torby czy biżuteria.